Buscador de comerços
Buscar  
 Hosteleria  
 Tèxtil/Hogar  
 Floristeria  
 Educació  
 Dietètica/Herbolari  
 Gimnàs  
 Joieria/Rellotgeria  
 Material elèctric/Fontaneria  
 Agrobotiga  
 Impremta  
 Mobles/Decoració  
 Fotografia  
 Òptiques  
 Farmàcia  
 Calçats  
 Joguines  
 Drogueries  
 Pastisseries  
 Ràdio  
 Papereria/Llibreria  
 Serveis  
 Ferreteries  
 Supermercat  
 Artesania en cuir  
 Il-luminació  
 Cristall i ceràmica  
 Centre de bellesa  
 Instalacions  
 Ortopèdia  
 Puericultura i roba infantil  
 Patchwork  
 Infomàtica  
 Roba/Tèxtil  
 Alimentació  
 Assegurances  
 Electrodomèstics  
 Regals  
 
 
Noticies > GUANYADORS D'UN VIATGE PEL RIU MÓRA-MIRAVET
 
           GUANYADORS D'UN VIATGE PEL RIU MÓRA-MIRAVET
 
Data: 17/08/2008
 
GUANYADORS D'UN VIATGE PEL RIU MÓRA-MIRAVET, MIRAVET-MÓRA (SORTEIG CELEBRAT EL 8 AGOST 2008) 1- Yolanda Armora Verdú (Flix) 2- Magda Miró Queixolós (Benissanet) 3- Ana Vazquez Alpiste (Móra d'Ebre) 4- Ester Barceló Barceló (Capçanes) 5- Fina (Móra d'Ebre) 6- Neus Viladrich (Ginestar) 7- Sandra Martínez Baró (Riba-roja) 8- Montse Escalzo (Móra d'Ebre) 9- Montserrat Barceló Casas (Móra d'Ebre) 10- Mª José Ferrer Canals (Móra d'Ebre) 11- Magda Urgell Suñé (Villalba) 12- Mª Carmen Biset Martí (Falset) 13- Miquel Tarragó Biarnés (Flix) 14- Sara LLop (Móra d'Ebre) 15- Eli Escoda sabaté (Masriudoms) 16- Paquita Pedrola (Móra d'Ebre) 17- Laura Grau Blasi (Barcelona) 18- Paquita Valtas Pedret (La Torre de l'Espanyol) 19- Marta Escolà Méndez (Móra d'Ebre) 20- Cristina Cedó Lizaso (Benissanet) 21- Tere Asens Escoda (Móra d'Ebre) 22- Toni Cutrona Cutrona (Móra d'Ebre) 23- Alicia Serrat Margalef (Móra d'Ebre) 24- Adela Solé (Móra d'Ebre) 25- LLuïsa Vallés (Móra d'Ebre) 26- Francisca Terrones Sanchez (El Masroig) 27- Pepi Rocamora Mosegui (Móra d'Ebre) 28- Jordi Zapata Colomé (Villalba dels Arcs) 29- Joan Daura (Móra d'Ebre) 30- Tere Asens Escoda (Móra d'Ebre) 31- Laura Uriol Blecua (El Perelló) 32- Rosa Quiroga Hernandez (Móra d'Ebre) 33- Eulàlia Montaña (Móra d'Ebre) 34- Mercè Canals Figueras (Móra d'Ebre) 35- Quima Albero Querol 36- Rosa Guiamet Aragonés (Benissanet) 37- Rosa Mª Castellnou Vidal (Móra d'Ebre) 38- Carlota Ramos Corral (Móra d'Ebre) 39- Zuzanz Kostalova (Ginestar) 40- Ruth Bordera Castellnou (Tivissa)