Buscador de comerços
Buscar  
 Hosteleria  
 Tèxtil/Hogar  
 Floristeria  
 Educació  
 Dietètica/Herbolari  
 Gimnàs  
 Joieria/Rellotgeria  
 Material elèctric/Fontaneria  
 Agrobotiga  
 Impremta  
 Mobles/Decoració  
 Fotografia  
 Òptiques  
 Farmàcia  
 Calçats  
 Joguines  
 Drogueries  
 Pastisseries  
 Ràdio  
 Papereria/Llibreria  
 Serveis  
 Ferreteries  
 Supermercat  
 Artesania en cuir  
 Il-luminació  
 Cristall i ceràmica  
 Centre de bellesa  
 Instalacions  
 Ortopèdia  
 Puericultura i roba infantil  
 Patchwork  
 Infomàtica  
 Roba/Tèxtil  
 Alimentació  
 Assegurances  
 Electrodomèstics  
 Regals  
 
 
Noticies > GUANYADORS DEL SORTEIG DEL 22 DE DESEMBRE DE 2009
 
           GUANYADORS DEL SORTEIG DEL 22 DE DESEMBRE DE 2009
 
Data: 28/12/2009
 
ARTEMI....................Mª Teresa Vallespí Malgà (Móra d’Ebre) VINAIXA.....................Jaume Rubio Vidiella (Móra d’Ebre) JERONI MORAGAS..........................Olga Vernet Cedó (Móra d’Ebre) VILANOVA FUSTES........................Josep Mª Sedó (Móra d’Ebre) EXPO-LLUM........Josep Cugat Brú (La Fatarella ) UN RIU DE DOLÇOR...........Inés Ponferrada ? (Móra d’Ebre) GALINDO.........José Mª Papacit Martínez (Miravet) DIET NATURE........Pepi Martínez Fernández (Lleida) VALENTIN ................Montse Pey (Móra la Nova) JOIERERIA VINAIXA.............Lorena Avante Torres (Móra d’Ebre) PERFUMERIA CANDEL .........Montserrat Águila Bladé (Móra d’Ebre) ORTOPÈDIA EBRE ...........Milagros Gonzalbo (Móra la Nova) RADIO MÓRA....Tere Rubio CARRERES.........Jaume Solé Pruna (La Palma d’Ebre) DESCARREGA...........Ramona González Castillo (Móra de’Ebre) AGROCAMP....Josep López Rodríguez (Gandesa) RAIMON............Àngels Magriñá (Corbera d’Ebre) VIDIELLA ..........Mª Angeles Just Navarro (Móra d’Ebre) RIBERA VIA.................Celia Fortuño Treig (Miravet) JOIERERIA GRAU...........Héctor García Sánchez (Ascó) VENUS.................Imma Hernández (Móra d’Ebre) ALGUERÓ........Ángels Aleu Montagut (Pinell) MACARENA....................Montse Tomás (Ascó)